Mikołajki w Mikołajkach 2013…

Spis treści

100 nurków, 100 minut, 100 worków…

Każdy pomocnik Mikołaja powinien mieć swój worek, powinien oczywiście napełnić go skarbami… Tyle, że skarby pojadą na wysypisko a prezentem będzie posprzątanie małego fragmentu dna J.Mikołajskiego. Zgromadzone na dnie J. Mikołajskiego śmieci wręcz przygniatają ilością. Właściwie są wszędzie. Oczywiście królują butelki, jednak nie ma chyba nic czego by tam nie było. Inicjatywa dojrzewała w nas od kilkunastu lat, no i dojrzała.

W tym roku postanowiliśmy więc co nieco posprzątać J.Mikołajskie. Jezioro charakteryzuje się w sezonie dość mierną przejrzystością a i łódek nie brakuję, stąd wybór padł na grudzień. Do udziału w zabawie zapraszamy wszystkich nurków oraz przeciwników nurkowania, zdeklarowanych rekreatorów, wytrymowanych DIR-owców, podwodnych morderców oraz pasjonatów głębokości. Zapraszamy również wszystkich nienurkujących. Przecież trzeba będzie te wszystkie raczki z tych wszystkich butelek uwalniać…

o tych biednych pijaweczkach to już nie wspomnę…

Właściwie Mikołajki są 06.12 w piątek, ale dla zwiększenia frekwencji spotykamy się 07.12.2013r., o godz. 10.00 przy moście pieszym. Chętnym do wspólnego sprzątania zapewniamy czapki Mikołaja oraz worki na fanty (śmieci), a w przeddzień imprezy tj. 06.12.2013 bicie butli w Giżycku gratis. Wszyscy uczestnicy zostaną obdarowani pamiątkowymi dyplomami, oraz wpisami do logbooków z pamiątkową pieczęcią.

W imieniu K. P. Płetwal serdecznie zapraszam :-))
Sebastian Łepkowski