Płetwal zaprasza na sprint kanałem 2009

Jak co roku o tej porze płetwonurkowie z KP "Płetwal" urządzają "Andrzejkowy Sprint Kanałem". Tegoroczny odbędzie się 5 grudnia o godzinie 10.30.

Zasada udziału jest prosta. W skafandrze mokrym, płetwach i masce z fajeczką trzeba przepłynąć odcinek od mostu przy ul. Wojska Polskiego do mostu kolejowego. Przy okazji płetwonurkowie sprawdzają dno kanału, czy nie leżą na nim niebezpieczne przedmioty mogące utrudniać żeglugę. Nie jest to wyścig, nie ma żadnych nagród, chodzi jedynie o dobrą zabawę.

Advertisement


Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcieliby sprawdzić swoją kondycję i odporność na zimno. Zbiórka na parkingu przed budynkiem PTTK.

Płetwal zaprasza także wszystkich zainteresowanych 5 grudnia na godzinę 20 do restauracji "Siwa Czapla" przy ul. Nadbrzeżnej 11 na podsumowanie imprezy jak też na "podmorskie opowieści" z niedawnej klubowej wyprawy do Egiptu. Przewidujemy pokaz zdjęć (w tym podwodnych). Osoby zainteresowane działalnością klubu mają więc w tę sobotę niepowtarzalną okazję zobaczyć Płetwala w tak odmiennych "okolicznościach przyrody". Udział w obu wydarzeniach bezpłatny.

Advertisement