Suche nurkowanie Miss World 06'

adeline_choo270x372.jpg

Suche nurkowanie kandydatek do tytułu Miss World 2006

 

W dniach 10-13 września br. w Giżycku na Mazurach przebywały kandydatki do tytułu Miss World 2006. W Giżycku odbył się jeden z finałowych konkursów ? Miss Sport Women, wyłaniający najbardziej wysportowaną dziewczynę.

Advertisement

Przy wspaniałej, słonecznej pogodzie, organizatorzy przygotowali dla pięknych pań show żeglarskie i motorowodne na jeziorze Kisajno. Jednym z elementów wodnych zajęć missek było również nurkowanie.

[źródło: www.scubatech.pl] Do wyprawy nurkowej na Kisajno zgłosiła się trójka dziewcząt doskonale obeznana z egzotycznym, podwodnym światem: Miss Filipin - Anna Maria Igpit, Miss Indonezji - Kristania Virginia Besouw i Miss Malezji - Adeline Wang Ling Choo. Towarzyszyła im Miss Austrii - Tatjana Batnic, dla której nurkowanie na Mazurach miało być debiutem. Dziewczęta wyruszyły na wodę pod opieką nurków z Klubu Działalności Podwodnej "Płetwal" oraz z sekcji nurkowej giżyckiej Straży Pożarnej. Już na przygotowanym do nurkowania akwenie okazało się jednak, że warunki ubezpieczenia Miss World 2006 nie przewidują zejścia kandydatek do wody. Wyprawa zakończyła się więc na przymiarkach skafandrów "a la glamour" i dyskusji o sprzęcie, dostarczonym osobiście przez prezesa firmy Scubatech - Tomasza Stopyrę. A także na pamiątkowych zdjęciach z najpiękniejszymi kobietami z egzotycznych wysp.

 
   
 
Miss Malezji i Miss Filipin nie po raz pierwszy przywdziały nurkowe kreacje.  
   
 
Miss Malezji spodobała się najbardziej maska pełnotwarzowa Ocean Reef, którą prezentuje Tomasz Stopyra ze Scubatechu.  
   
 
Piękna ekipa w komplecie - od lewej: Miss Austrii, Miss Malezji, opiekunka dziewcząt, Miss Filipin i Miss Indonezji.  
   
 
. Pamiątkowe zdjęcie azjatyckich piękności z giżyckimi nurkami ze Straży Pożarnej.