Od dziś bezpłatne ładowanie tylko na stacjach BP...

tankowanie_butli.jpgPrzeglądam tak sobie różne stronki ze sprężarkami i nagle coś takiego compact.inc.pl
Może, któryś z Was może coś więcej powiedzieć na temat tego urządzenia i godzin pracy?

Advertisement

Zresztą zachęcam wszystkich do szukania. Kasa klubowa jest NASZA więc wspólnie musimy coś w końcu zdziałać. Sam spisałem kilka modeli jednak większość w granicach 25 000 zł.

Przy szukaniu założyłem, że powinna być z silnikiem el. 3 fazowym, a wydajność nie powinna być mniejsza niż 180l/min (butla 15l/200at od 0 do 200 w około 17min). Działać trzeba dość szybko, bo niestety w chwili obecnej mamy dwie sprężarki: jedna bez węży, filtra i oleju  a druga o wydajności ok 25l/min, stale wzbogaca z trudem sprężane powietrze kleksami ułatwjającymi smarownie tłoków ale nie płuc... Mają jedną cechę wspólną: są równie zardzewiałe...

P.S. Przy okazji, w imieniu nieśmiałego Marcina (skarbnik klubu) wszystkich, którzy przez roztargnienie nie uiścili składek klubowych zachęcam do uregulowania należności. Informuję, że można płacić wstecz tzn.: Łabąć bez problemów przyjmie zaległe składki z lat ubiegłych (np. za lata 2005, 2006 oraz rok 2007 razem 120 zł). Przypominam, że uregulowanie zaległych składek nie zwalnia z opłacenie składki za rok bieżący. Opłacenie zaległych składek ułatwi ocenę - przynajmniej w mojej ocenie - stanu kasy klubu, jestem przekonany, że w ocenie łabędzia też.
(Mundek, umieść proszę ten rozpaczliwy apel na stronie klubu, może znajdzie się jakiś bogaty/uśpiony klubowicz, który przysponsoruje nam kompresor za darowanie zaległych składek)

Seba